INFO:

ul.Wejherowska 1 ,
84-110 Krokowa

(58) 673 71 19 | (58) 673 70 14
swkatarzyna@petrus.opoka.org.pl

 • św. Jan Paweł II

  św. Jan Paweł II

  Zawsze miałem dylemat: Co czytać? Starałem się wybierać to, co najistotniejsze. Tyle rzeczy się publikuje. Nie wszystkie są wartościowe i pożyteczne. Trzeba umieć wybierać i radzić się, co czytać.
 • św. Jan Paweł II

  św. Jan Paweł II

  Życie ludzkie jest bezcenne, ponieważ jest darem Boga, którego miłość nie ma granic. A kiedy Bóg daje życie, daje je na zawsze.
 • Ojciec Święty Franciszek

  Ojciec Święty Franciszek

  Wiara ze swej natury wymaga wyrzeczenia się chęci natychmiastowego posiadania[...], jest zaproszeniem, by otworzyć się na źródło światła, szanując tajemnicę Oblicza, które zamierza objawić się osobiście i w odpowiednim czasie.
 • św. Matka Teresa z Kalkuty

  św. Matka Teresa z Kalkuty

  Cisza daje nam nowe spojrzenie na wszystko. Potrzebujemy ciszy, abyśmy potrafili docierać do dusz. Podstawową sprawą jest nie to, co my mówimy, lecz to, co mówi Bóg do nas i przez nas.
 • św. Siostra Faustyna Kowalska

  św. Siostra Faustyna Kowalska

  Niech wszechmoc miłosierdzia Twego, o Panie, rozsławiona będzie po świecie całym, niechaj cześć Jego nigdy nie ustanie, głoś, duszo moja, miłosierdzie Boże z zapałem.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Aktualności

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE 

 

XXVIII Niedziela Zwykła

                        14. 10. 2018 r.                      

W całej Polsce przeżywamy XVIII Dzień Papieski pod hasłem ,,Promieniowanie Ojcostwa”. Z okazji ,,Dnia Papieskiego” na Mszy Świętej o godz. 10.30 i 12.00 dzieci ze Szkoły Podstawowej w Krokowej wraz z opiekunami przedstawią program słowno - muzyczny poświęcony osobie Jana Pawła II. 

Wychodząc z Kościoła można złożyć ofiarę ma cele programu stypendialnego fundacji ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

We wtorek po wieczornej Mszy Świętej ,,Spotkanie Miłośników Pisma Świętego”.

W środę po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Sióstr Zewnętrznych.

W przyszłą niedzielę na Mszę Świętą o godz. 17.00 zapraszamy rodziców i młodzież 3 klas gimnazjum przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Przypominamy o przyniesieniu deklaracji.

Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę gospodarczą. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na misje.

W kruchcie Kościoła są wyłożone gotowe formularze do wypisywania wypominek.

Prosimy o odnowienie tzw. ,,pokładnego po 20 latach” za miejsce na cmentarzu.

Z przyczyn techniczno - organizacyjnych niektóre intencje mszalne mogą być przeniesione na inną godzinę lub inny dzień niż to wcześniej planowano.

Zachęcamy jak zawsze do lektury prasy katolickiej.

W tym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Marcina Żywickiego z Krokowej.                      Wieczny odpoczynek …

 

  WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT REMONTU KOŚCIOŁA

ZNAJDZIESZ W ZAKŁADCE >>>REMONT KOSCIOŁA<<<