Odeszli do Pana

 

Zmarł śp. Robert Bednarski. 

Pogrzeb śp. Roberta odbędzie się w środę 24.11.2021 r. o godz. 13.00

Zmarł śp. Franciszek Rogocki z Jeldzina. 

Pogrzeb śp. Franciszka odbędzie się w sobotę 20.11.2021 r. o godz. 11.00

Zmarł śp. Alfred Bisewski z Goszczyna. 

Pogrzeb śp. Alfreda odbędzie się w sobotę 20.11.2021 r. o godz. 8.00

Zmarł śp. Mirosław Drzeżdżon ze Sławoszyna. 

Pogrzeb śp. Mirosława odbędzie się w sobotę 13.11.2021 r. o godz. 11.00

Zmarła śp. Łucja Trepczyk ze Sławoszyna. 

Pogrzeb śp. Łucji odbędzie się w piątek 5.11.2021 r. o godz. 10.00 

Zmarł śp. Wiesław Doppke z Minkowic. 

Pogrzeb śp. Wiesława odbędzie się we wtorek 2.11.2021 r. o godz. 11.00

Zmarł śp. Stanisław Borchmann ze Sławoszyna. 

Pogrzeb śp. Stanisława odbędzie się w środę 20.10.2021 r. o godz. 11.00

Zmarł śp. Marek Skrzypkowski ze Świecina. 

Pogrzeb śp. Marka odbędzie się we wtorek 19.10.2021 r. o godz. 10.00 w Leśniewie

Zmarł śp. Stanisław Pawlik z Lisewa. 

Pogrzeb śp. Stanisława odbędzie się w poniedziałek 11.10.2021 r. o godz. 13.00

Zmarł śp. Brunon Dettlaff z Lisewa. 

Pogrzeb śp. Brunona odbędzie się w sobotę 2.10.2021 r. o godz. 13.00

Zmarła śp. Irena Drzeżdżon z Lisewa. 

Pogrzeb śp. Ireny odbędzie się w sobotę 18.09.2021 r. o godz. 11.00 

Zmarł śp. Arkadiusz Siniczyn z Odargowa. 

Pogrzeb śp. Arkadiusza odbędzie się w sobotę 21.08.2021 r. o godz. 10.00

Zmarł śp. Benon Minga z Krokowej. 

Pogrzeb śp. Benona odbędzie się w sobotę 17.07.2021 r. o godz. 10.00 

Zmarła śp. Maria Goyke ze Sławoszyna. 

Pogrzeb śp. Marii odbędzie się w środę 23.06.2021 r. o godz. 13.00

Zmarł śp. Tomasz Arendt z Parszczyc. 

Pogrzeb śp. Tomasza odbędzie się we wtorek 22.06.2021 r. o godz. 10.00

Zmarła śp. Anna Pipka z Minkowic. 

Pogrzeb śp. Anny odbędzie się w sobotę 19.06.2021 r. o godz. 9.00

Zmarł śp. Andrzej Siniczyn z Odargowa. 

Pogrzeb śp. Andrzeja odbędzie się w środę 23.06.2021 r. o godz. 11.00

Zmarł śp. Kazimierz Karsznia ze Sławoszyna. 

Pogrzeb śp. Kazimierza odbędzie się w środę 16.06.2021 r. o godz. 11.00

Zmarł śp. Tadeusz Kużel ze Sławoszyna. 

Pogrzeb śp. Tadeusza odbędzie poza parafią

Zmarł śp. Eugeniusz Popławski z Lisewa. 

Pogrzeb śp. Eugeniusza odbędzie się w środę 12.05.2021 r. o godz. 11.00

Zmarła śp. Anna Kobiella z Żarnowca (Krokowej)

Pogrzeb śp. Anny odbędzie się w piątek 14.05.2021 r. o godz. 11.00 w Kościele w Żarnowcu

Zmarł śp. Janusz Kamieniak ze Sławoszyna. 

Pogrzeb śp. Janusza odbędzie się w piątek 7.05.2021 r. o godz. 9.30 w Kościele św. Leona w Wejherowie 

Zmarł śp. Andrzej Kuhn z Lisewa. 

Pogrzeb śp. Andrzeja odbędzie się w sobotę 1.05.2021 r. o godz. 16.30

Zmarła śp. Halina Korthals z Lisewa. 

Pogrzeb śp. Haliny odbędzie się w sobotę 1.05.2021 r. o godz. 15.30

/pochówek w Leśniewie/

Zmarła śp. Regina Bober ze Sławoszyna. 

Pogrzeb śp. Reginy odbędzie się w czwartek 28.04.2021 r. o godz. 14.00

Zmarł śp. Zbigniew Baranowski z Goszczyna. 

Pogrzeb śp. Zbigniewa odbędzie się w poniedziałek 19.04.2021 r. o godz. 11.00 

Zmarł śp. Czesław Felkner ze Świecina. 

Pogrzeb śp. Czesława odbędzie się we wtorek 13.04.2021 r. o godz. 9.30

w Kościele Farnym w Pucku

Zmarła śp. Wanda Karczewska z Jeldzina. 

Pogrzeb śp. Wandy odbędzie się w czwartek 8.04.2021 r. o godz. 11.00

Zmarła śp. Teresa Wawrzyniak z Krokowej. 

Pogrzeb śp. Teresy odbędzie się w sobotę 27.03.2021 r. o godz. 11.00

Zmarła śp. Krystyna Kwiatkowska z Jeldzina. 

Pogrzeb śp. Krystyny odbędzie się we wtorek 23.03.2021 r. o godz. 13.00

Zmarł śp. Rafał Blar z Krokowej. 

Pogrzeb śp. Rafała odbędzie się we wtorek 16.03.2021 r. o godz. 12.00

Zmarła śp. Brygida Hildebrandt ze Sławoszyna. 

Pogrzeb śp. Brygidy odbędzie się w sobotę 13.03.2021 r. o godz. 12.00

Zmarła śp. Bernadeta Gąska z Jeldzina. 

Pogrzeb śp. Bernadety odbędzie się w sobotę 25.02.2021 r. o godz. 12.00 

Zmarł śp. Brunon Płotka ze Sławoszyna. 

Pogrzeb śp. Brunona odbędzie się w sobotę 23.01.2021 r. o godz. 13.30

Zmarł śp. Zygmunt Reszka ze Sławoszyna. 

Pogrzeb śp. Zygmunta odbędzie się w sobotę 2.01.2021 r. o godz. 11.00

 

                                                                                                                                  Wieczny odpoczynek, racz im dać  Panie,

                                                                                                                                   a światłość wiekuista niechaj im świeci.

                                                                                                                                  Niechaj odpoczywają w pokoju...

                                                                                                                                                                                Amen 

 

Odeszli w roku 2020:

 

Jerzy Konarzewski, Stefania Kuchta z Krokowej, Romuald Roeske, Klara Hebel z Goszczyna, 

Władysław Białk z Goszczyna, Brygida Mielewczyk z Karwieńskich Błot, Brygida Adamczyk z Krokowej, Leon Karsznia z Krokowej,

Elżbieta Keppen z Krokowej, Kazimierz Klahs ze Sławoszyna, Henryk Nadolny z Jeldzina, Mieczysław Pomieczyński z Jeldzina, 

Jan Ceynowa z Krokowej, Maria Kortas ze Sławoszyna, Stanisław Wittstok ze Świecina, Jolanta Filipiak - Sękowska z Lisewa,

Janina Kwidzińska ze Świecina, Klemens Wendt z Parszczyc, Małgorzata Lessnau z Goszczyna, Roman Foelkner, 

Stanisław Wenta z Krokowej, Józef Budnik z Goszczyna, Marian Adamek, Irena Semmerling z Lisewa, Łukasz Budnik z Krokowej,

Jan Ceynowa z Myśliwki, Bożena Siniczyn z Goszczyna, Maria Budnik z Krokowej, Andrzej Janik ze Sławoszyna, 

Anastazja Wendt z Minkowic, Maria Okoń z Goszczyna, Stefania Ceynowa z Minkowic, Hanna Minkowska z Lisewa, 

Kazimiera Standio ze Sławoszyna, Bernadeta Arendt z Ostrowa, Barbara Ellwart z Krokowej, Waleria Felkner z Świecina, 

Leszek Kowalski z Karwieńskich Błot II, Jadwiga Kopciak z Minkowic, Irena Kupczyk z Krokowej, 

Jan Golla z Połczyna, Henryk Pienczke z Lisewa.

 

Odeszli w roku 2019:

 

Wanda Mielewczyk z Parszczyc, Małgorzata Szynszecka z Parszczyc, Tadeusz Bemka z Karwieńskich Błot, 

Zbigniew Mielewczyk z Lisewa, Katarzyna Abraham z Goszczyna, Kunegunda Kołodzik ze Świecina, 

Genowefa Kęsy z Krokowej, Jan Olejniczak, Władysław Goyke z Goszczyna, Maria Roeske ze Sławoszyna, 

Jan Kołodzik z Sulicic, Gertruda Szweda ze Sławoszyna, Kazimierz Tarnowski z Sulicic, 

Maria Miotk z Karwieńskich Błot I, Alojzy Dettlaff ze Sławoszyna, Anna Lesner z Krokowej, 

Stefan Kuhn z Lisewa, Jan Bolda z Krokowej, Stanisława Kłósek ze Sławoszyna, 

Teresa Drzeżdżon z Lisewa, Jadwiga Orzeł z Krokowej, Stanisław Lewnau z Żelistrzewa, 

Stefania Bober ze Sławoszyna, Adam Kęsy z Karwieńskich Błot II, 

Wacław Buja z Krokowej, Małgorzata Rohraff z Krokowej, Antoni Kamiński z Lisewa,

Stefania Ruta ze Sławoszyna, Władysław Dettlaff z Lisewa, Jerzy Bollin z Jeldzina, 

Stanisław Kamiński z Lisewa, Krystyna Jeka z Goszczyna, Regina Arendt z Parszczyc.

 

Odeszli w roku 2018:

 

Tomasz Maciszka z Krokowej, Cecylia Minga z Minkowic, Bronisława Hahske z Krokowej, 

Krystyna Chmura z Goszczyna, Kazimierz Koss z Sulicic, Zbigniew Mudlaff z Lisewa, 

Franciszek Nadolski z Lisewa, Dorota Roeske z Lubkowa, Wojciech Kreft z Krokowej, 

Elżbieta Orzeł ze Sławoszyna, Jan Goyke ze Sławoszyna, Marcin Żywicki z Krokowej, 

Szymon Pomieczyński, Katarzyna Kuchnowska - Kur. (parafia Karwia), Irena Koss z Szarego Dworu, 

Jan Bulczak, Helena Szynszecka ze Sławoszyna, Elżbieta Roeske ze Sławoszyna, 

Henryk Styn z Parszczyc, Felicja Łepek z Krokowej, Irena Górska z Krokowej, 

Zenon Maciejewski z Jeldzina, Marianna Mikos z Jeldzina, Kazimierz Hebel z Goszczyna, 

Elżbieta Bizewska, Edmund Domaszk, Agata Bemka z parafii Karwia, Halina Buja z Krokowej,

Leokadia Trepczik z Karwieńskich Błot II, Małgorzata Roeske ze Sławoszyna, 

Leszek Jurczyk z Lisewa, Henryk Mislisch z Goszczyna, Gabriela Kołodziejska z Helu, Rafał Minga z Lisewa.

 

Odeszli w roku 2017:

 

 Eryka Skrzypkowska z Goszczyna, Teresa Bulczak z Opalina - parafia Kostkowo, Mieczysław Wszałek z Minkowic,

Tadeusz Kwiatkowski z Goszczyna, Irena Baran z Łętowic, Franciszek Bausz zamieszkały w Niemczech, Sławomir Głodowski,

Józef Niewdana z Lisewa, Elżbieta Miotk z Sulicic, Jacek Koziróg z Parszczyc, Wiesław Kołodzik z Sulicic,

Bernard Kęsy z Krokowej, Stefan Parus ze Sławoszyna, Teresa Minkowska z Lisewa, Anna Klahs z Goszczyna,

Teresa Pomieczyńska z Jeldzina, Teresa Wenta z Krokowej, Stefania Dettlaff ze Sławoszyna, Edmund Labudda z Krokowej,

Piotr Krystkiewicz z Krokowej, Maria Adamek z Zielonej, Zbigniew Pomieczyński z Jeldzina, Genowefa Burzlaff z Goszczyna,

Tadeusz Głuchaczka z Lisewa, Stanisław Niewdana z Lisewa, Jan Okrój z Władysławowa, Jerzy Rożek z Minkowic,

Helena Krauze z Krokowej, Antoni Zinkel z Krokowej, Urszula Baran z Jeldzina, Bronisław Rogocki z Żarnowca, 

Jan Albecki z Minkowic, Stefania Kowalska z Karwieńskich Błot, Irena Marschall z Krokowej.

 

Życie Twoich wiernych, o Panie, zmienia się, ale się nie kończy.

I gdy rozpadnie się dom doczesnej pielgrzymki,

znajdą przygotowane w niebie wieczne mieszkanie.

 


Drukuj   E-mail

Wsparcie Kościoła

Możesz wesprzeć nasz Kościół i Wspólnotę poprzez: modlitwę o pomyślne prace budowlane, wsparcie finansowe do puszek,
darowizny na rzecz remontu kościoła, tzw. darowizna na cele kultu religijnego.

Ofiary można przekazać na konto:

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Wejherowska 1

84-110 Krokowa

Numer konta bankowego:

92 8349 0002 0009 7749 2000 0010 

Bóg zapłać…

ks. Sebastian Habowski CR