Odeszli do Pana

Zmarł śp. Brunon Lademann ze Sławoszyna. 

Pogrzeb śp. Brunona odbędzie się w sobotę 26.11.2022 r. o godz. 10.00

Zmarł śp. Wojciech Dziubiński z Lisewa. 

Pogrzeb śp. Wojciecha odbędzie się w piątek 18.11.2022 r. o godz. 14.00

Zmarła śp. Anna Lewnau z Minkowic. 

Pogrzeb śp. Anny odbędzie się w środę 16.11.2022 r. o godz. 14.00

Zmarła śp. Maria Roeske ze Sławoszyna. 

Pogrzeb śp. Marii odbędzie się w sobotę 29.10.2022 r. o godz. 14.00 

Zmarła śp. Regina Reszka z Minkowic. 

Pogrzeb śp. Reginy odbędzie się w sobotę 22.10.2022 r. o godz. 9.00 

Zmarł śp. Jerzy Lewnau z Minkowic. 

Pogrzeb śp. Jerzego odbędzie się w środę 20.10.2022 r. o godz. 12.00

Zmarła śp. Zofia Bilińska z d. Rogocka. 

Pogrzeb śp. Zofii odbędzie się w środę 5.10.2022 r. o godz. 11.00

Zmarła śp. Jadwiga Ruszewska z Glinek. 

Pogrzeb śp. Jadwigi odbędzie się w środę 21.09.2022 r. o godz. 11.00

Zmarł śp. Nikodem Bakalarczyk z Lisewa. 

Pogrzeb śp. Nikodema odbędzie się w piątek 9.09.2022 r. o godz. 10.00

Zmarła śp. Agnieszka Baran z Krokowej. 

Pogrzeb śp. Agnieszki odbędzie się w poniedziałek 5.09.2022 r. o godz. 14.00

Zmarła śp. Urszula Roeske z Goszczyna. 

Pogrzeb śp. Urszuli odbędzie się w poniedziałek 22.08.2022 r. o godz. 12.00

Zmarł śp. Franciszek Motyka z Lisewa. 

Pogrzeb śp. Franciszka odbędzie się w piątek 12.08.2022 r. o godz. 8.00

Zmarła śp. Zofia Wichert ze Sławoszyna. 

Pogrzeb śp. Zofii odbędzie się w sobotę 16.07.2022 r. o godz. 11.00

Zmarła śp. Krystyna Smektała z Łętowic. 

Pogrzeb śp. Krystyny odbędzie się we wtorek 12.07.2022 r. o godz. 11.00

Zmarła śp. Zofia Meter z Krokowej. 

Pogrzeb śp. Zofii odbędzie się w czwartek 7.07.2022 r. o godz. 11.00

Zmarł śp. Alfons Marzejon z Lisewa. 

Pogrzeb śp. Alfonsa odbędzie się w czwartek 12.05.2022 r. o godz. 10.00

Zmarł śp. Józef Standio ze Sławoszyna. 

Pogrzeb śp. Józefa odbędzie się w czwartek 5.05.2022 r. o godz. 11.00

Zmarł śp. Antoni Szymański z Goszczyna. 

Pogrzeb śp. Antoniego odbędzie się w czwartek 21.04.2022 r. o godz. 11.00

Zmarła śp. Stefania Dettlaff z Lisewa. 

Pogrzeb śp. Stefanii odbędzie się we wtorek 19.04.2022 r. o godz. 14.00 

Zmarł śp. Brunon Reszka z Minkowic. 

Pogrzeb śp. Brunona odbędzie się w piątek 8.04.2022 r. o godz. 12.00

Zmarł śp. Franciszek Wittstock ze Świecina. 

Pogrzeb śp. Franciszka odbędzie się w piątek 8.04.2022 r. o godz. 10.00

Zmarł śp. Stanisław Wyszecki z Łętowic. 

Pogrzeb śp. Stanisława odbędzie się w sobotę 2.04.2022 r. o godz. 12.00

Zmarła śp. Helena Wszałek z Krokowej. 

Pogrzeb śp. Heleny odbędzie się w sobotę 19.03.2022 r. o godz. 12.00

Zmarła śp. Agnieszka Wittstok ze Świecina. 

Pogrzeb śp. Agnieszki odbędzie się w sobotę 12.03.2022 r. o godz. 10.00

Zmarł śp. Leon Rojewski. 

Pogrzeb śp. Leona odbędzie się w piątek 11.03.2022 r. o godz. 11.00

Zmarła śp. Eugenia Kaczmarczyk. 

Pogrzeb śp. Eugenii odbędzie się w piątek 18.02.2022 r. o godz. 10.00

Zmarł śp. Henryk Kutschke. 

Pogrzeb śp. Henryka odbędzie się w środę 9.02.2022 r. o godz. 11.00

Zmarł śp. Edmund Szymański z Minkowic. 

Pogrzeb śp. Edmunda odbędzie się w sobotę 5.02.2022 r. o godz. 9.00

Zmarł śp. Damian Szynszecki z Goszczyna. 

Pogrzeb śp. Damiana odbędzie się w sobotę 22.01.2022 r. o godz. 13.30

Zmarła śp. Teodora Baran z Goszczyna. 

Pogrzeb śp. Teodory odbędzie się we wtorek 11.01.2022 r. o godz. 11.00

Zmarła śp. Zofia Naczk. 

Pogrzeb śp. Zofii odbędzie się w środę 5.01.2022 r. o godz. 10.00

 

                                                                                                                                  Wieczny odpoczynek, racz im dać  Panie,

                                                                                                                                   a światłość wiekuista niechaj im świeci.

                                                                                                                                  Niechaj odpoczywają w pokoju...

                                                                                                                                                                                Amen 

 

Odeszli w roku 2021:

 

 Jan Koziczkowski, Stanisław Budnik, Sebastian Samsoniuk, Gertruda Kownatke z Krokowej, Stanisław Mudlaff z Goszczyna, 

Małgorzata Płotka z Glinek, Marian Konkol z Minkowic. Marek Kuchnowski, Robert Bednarski, 

Franciszek Rogocki z Jeldzina, Alfred Bisewski z Goszczyna, Mirosław Drzeżdżon ze Sławoszyna,

Łucja Trepczyk ze Sławoszyna, Wiesław Doppke z Minkowic, Stanisław Borchmann ze Sławoszyna. 

Marek Skrzypkowski ze Świecina, Stanisław Pawlik z Lisewa, Brunon Dettlaff z Lisewa, Irena Drzeżdżon z Lisewa,

Arkadiusz Siniczyn z Odargowa, Benon Minga z Krokowej, Maria Goyke ze Sławoszyna, Tomasz Arendt z Parszczyc,

Anna Pipka z Minkowic, Andrzej Siniczyn z Odargowa, Kazimierz Karsznia ze Sławoszyna, 

Tadeusz Kużel ze Sławoszyna, Eugeniusz Popławski z Lisewa, Anna Kobiella z Żarnowca (Krokowej), 

Janusz Kamieniak ze Sławoszyna, Andrzej Kuhn z Lisewa, Halina Korthals z Lisewa,

Regina Bober ze Sławoszyna, Zbigniew Baranowski z Goszczyna, Czesław Felkner ze Świecina, 

Wanda Karczewska z Jeldzina, Teresa Wawrzyniak z Krokowej, Krystyna Kwiatkowska z Jeldzina,

Rafał Blar z Krokowej, Brygida Hildebrandt ze Sławoszyna, Bernadeta Gąska z Jeldzina, 

Brunon Płotka ze Sławoszyna, Zygmunt Reszka ze Sławoszyna.

 

Odeszli w roku 2020:

 

Jerzy Konarzewski, Stefania Kuchta z Krokowej, Romuald Roeske, Klara Hebel z Goszczyna, 

Władysław Białk z Goszczyna, Brygida Mielewczyk z Karwieńskich Błot, Brygida Adamczyk z Krokowej, Leon Karsznia z Krokowej,

Elżbieta Keppen z Krokowej, Kazimierz Klahs ze Sławoszyna, Henryk Nadolny z Jeldzina, Mieczysław Pomieczyński z Jeldzina, 

Jan Ceynowa z Krokowej, Maria Kortas ze Sławoszyna, Stanisław Wittstok ze Świecina, Jolanta Filipiak - Sękowska z Lisewa,

Janina Kwidzińska ze Świecina, Klemens Wendt z Parszczyc, Małgorzata Lessnau z Goszczyna, Roman Foelkner, 

Stanisław Wenta z Krokowej, Józef Budnik z Goszczyna, Marian Adamek, Irena Semmerling z Lisewa, Łukasz Budnik z Krokowej,

Jan Ceynowa z Myśliwki, Bożena Siniczyn z Goszczyna, Maria Budnik z Krokowej, Andrzej Janik ze Sławoszyna, 

Anastazja Wendt z Minkowic, Maria Okoń z Goszczyna, Stefania Ceynowa z Minkowic, Hanna Minkowska z Lisewa, 

Kazimiera Standio ze Sławoszyna, Bernadeta Arendt z Ostrowa, Barbara Ellwart z Krokowej, Waleria Felkner z Świecina, 

Leszek Kowalski z Karwieńskich Błot II, Jadwiga Kopciak z Minkowic, Irena Kupczyk z Krokowej, 

Jan Golla z Połczyna, Henryk Pienczke z Lisewa.

 

Odeszli w roku 2019:

 

Wanda Mielewczyk z Parszczyc, Małgorzata Szynszecka z Parszczyc, Tadeusz Bemka z Karwieńskich Błot, 

Zbigniew Mielewczyk z Lisewa, Katarzyna Abraham z Goszczyna, Kunegunda Kołodzik ze Świecina, 

Genowefa Kęsy z Krokowej, Jan Olejniczak, Władysław Goyke z Goszczyna, Maria Roeske ze Sławoszyna, 

Jan Kołodzik z Sulicic, Gertruda Szweda ze Sławoszyna, Kazimierz Tarnowski z Sulicic, 

Maria Miotk z Karwieńskich Błot I, Alojzy Dettlaff ze Sławoszyna, Anna Lesner z Krokowej, 

Stefan Kuhn z Lisewa, Jan Bolda z Krokowej, Stanisława Kłósek ze Sławoszyna, 

Teresa Drzeżdżon z Lisewa, Jadwiga Orzeł z Krokowej, Stanisław Lewnau z Żelistrzewa, 

Stefania Bober ze Sławoszyna, Adam Kęsy z Karwieńskich Błot II, 

Wacław Buja z Krokowej, Małgorzata Rohraff z Krokowej, Antoni Kamiński z Lisewa,

Stefania Ruta ze Sławoszyna, Władysław Dettlaff z Lisewa, Jerzy Bollin z Jeldzina, 

Stanisław Kamiński z Lisewa, Krystyna Jeka z Goszczyna, Regina Arendt z Parszczyc.

 

Odeszli w roku 2018:

 

Tomasz Maciszka z Krokowej, Cecylia Minga z Minkowic, Bronisława Hahske z Krokowej, 

Krystyna Chmura z Goszczyna, Kazimierz Koss z Sulicic, Zbigniew Mudlaff z Lisewa, 

Franciszek Nadolski z Lisewa, Dorota Roeske z Lubkowa, Wojciech Kreft z Krokowej, 

Elżbieta Orzeł ze Sławoszyna, Jan Goyke ze Sławoszyna, Marcin Żywicki z Krokowej, 

Szymon Pomieczyński, Katarzyna Kuchnowska - Kur. (parafia Karwia), Irena Koss z Szarego Dworu, 

Jan Bulczak, Helena Szynszecka ze Sławoszyna, Elżbieta Roeske ze Sławoszyna, 

Henryk Styn z Parszczyc, Felicja Łepek z Krokowej, Irena Górska z Krokowej, 

Zenon Maciejewski z Jeldzina, Marianna Mikos z Jeldzina, Kazimierz Hebel z Goszczyna, 

Elżbieta Bizewska, Edmund Domaszk, Agata Bemka z parafii Karwia, Halina Buja z Krokowej,

Leokadia Trepczik z Karwieńskich Błot II, Małgorzata Roeske ze Sławoszyna, 

Leszek Jurczyk z Lisewa, Henryk Mislisch z Goszczyna, Gabriela Kołodziejska z Helu, Rafał Minga z Lisewa.

 

Odeszli w roku 2017:

 

 Eryka Skrzypkowska z Goszczyna, Teresa Bulczak z Opalina - parafia Kostkowo, Mieczysław Wszałek z Minkowic,

Tadeusz Kwiatkowski z Goszczyna, Irena Baran z Łętowic, Franciszek Bausz zamieszkały w Niemczech, Sławomir Głodowski,

Józef Niewdana z Lisewa, Elżbieta Miotk z Sulicic, Jacek Koziróg z Parszczyc, Wiesław Kołodzik z Sulicic,

Bernard Kęsy z Krokowej, Stefan Parus ze Sławoszyna, Teresa Minkowska z Lisewa, Anna Klahs z Goszczyna,

Teresa Pomieczyńska z Jeldzina, Teresa Wenta z Krokowej, Stefania Dettlaff ze Sławoszyna, Edmund Labudda z Krokowej,

Piotr Krystkiewicz z Krokowej, Maria Adamek z Zielonej, Zbigniew Pomieczyński z Jeldzina, Genowefa Burzlaff z Goszczyna,

Tadeusz Głuchaczka z Lisewa, Stanisław Niewdana z Lisewa, Jan Okrój z Władysławowa, Jerzy Rożek z Minkowic,

Helena Krauze z Krokowej, Antoni Zinkel z Krokowej, Urszula Baran z Jeldzina, Bronisław Rogocki z Żarnowca, 

Jan Albecki z Minkowic, Stefania Kowalska z Karwieńskich Błot, Irena Marschall z Krokowej.

 

Życie Twoich wiernych, o Panie, zmienia się, ale się nie kończy.

I gdy rozpadnie się dom doczesnej pielgrzymki,

znajdą przygotowane w niebie wieczne mieszkanie.